NATURALNE WODY LECZNICZE

NATURALNE WODY LECZNICZE

Krynica Zdrój oferuje bogaty asortyment wód leczniczych które pomogą walczyć z nadwagą, stresami, chorobami układu krążenia i wieloma innymi chorobami cywilizacji.

– działa silnie moczopędnie. Stosuje się w chorobach nerek i dróg moczowych. Nieoceniona w profilaktyce i zwalczaniu kamicy moczowej.

–  silnie moczopędny, znajduje zastosowanie w leczeniu chorób nerek i dróg moczowych, idealny do zwalczania kamicy nerkowej. Ponadto stosowany w cukrzycy i miażdżycy (wpływa na obniżenie poziomu cukru i cholesterolu we krwi).

– jest unikatem na skalę europejską, niezastąpiony w leczeniu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, leczy nadkwasotę. Wykazuje działanie żółciotwórcze i żółciopędne, przez co stosuje się go do zwalczania chorób wątroby i dróg żółciowych. Zalecane jest stosowanie tej wody w chorobie cukrzycowej, gdyż skutecznie obniża poziom cukru.

– stosowany w stanach niedoboru żelaza, m.in. anemii. A także w leczeniu stanów zapalnych jelita grubego.

–  z dużą zawartością magnezu. Wykazuje działanie przeciwalergiczne, pomaga w usuwaniu metali ciężkich z organizmu. Zawiera niezbędne dla organizmu ilości magnezu, dzięki czemu łagodzi stany stresowe i nadpobudliwość. Działa przeciwzapalnie. Dzięki dużej zawartości wapnia wzmacnia układ kostny i zapobiega osteoporozie, wpływa na prawidłowe krzepnięcie krwi i uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Słotwinka zawiera również potas, którego niedobór w organizmie wywołuje szereg objawów takich jak bolesne kurcze mięśni, wiotczenie skóry oraz arytmię serca. W swoim składzie „Słotwinka” zawiera również sód, który odpowiada za gospodarkę wodną organizmu oraz pełni ważną rolę w utrzymaniu równowagi kwasowo – zasadowej w organizmie

 – stosowany w leczeniu skazy moczanowej, nieżytach żołądka i jelit, niedokrwistości.

– duża zawartość żelaza. Stosowany w chorobach z niedoboru żelaza, niedokrwistościach, przy niedokwaśnym i bezkwaśnym nieżycie żołądka, w stanach po resekcji żołądka.